Президент США Дональд Трамп обговорив з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе ситуацію на Корейському півострові в ході телефонної розмови.

Про це повідомляє "Сіньхуа".

"Ми провели конструктивний обмін думками щодо ситуації на Корейському півострові", - заявив японський прем'єр.

За словами Абе, йому сподобалася позиція Трампа щодо КНДР, згідно якої "всі варіанти дій залишаються на столі".


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", супутник зафіксував на північнокорейському полігоні нову активність, що свідчить про підготовку до ядерних випробувань. Це може статися в будь-який момент до травня місяця.

Популярні новини зараз
Микола Томенко: Село зачищають під корінь – спочатку закривають школи, тепер забирають прибуткові підприємства Нові правила у метро: пасажирів змусять доплачувати Гроші просто так не дадуть: отримувачів соцвиплат змусять шукати роботу Правила газопостачання змінюються: як це вплине на українських споживачів
Показати ще