Відносини між Південною Корею та КНДР стають все більш напруженими через погрози з боку Пхеньяну та запуски Кім Чен Ином ядерних ракет.

Обидві країни проводять навчання на випадок бойових дій. Південна Корея разом зі США підсилюють мощі на суші та воді, а також регулярно відпрацьовують навички стрільби.

На телебаченні Північної Кореї показали кадри військової підготовки перед Днем армії. За процесом особисто спостерігає Кім Чен Ин із посмішкою на обличчі та в оточенні військового керівництва.

Як повідомляв портал "Знай.ua", скандальний президент Філіппін Родріго Дутерте впевнений, що Кім Чен Ин хоче знищити весь світ.

Популярні новини зараз
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни
Показати ще