У середу, 26 квітня, на молокозаводі в російській Якутії прогримів потужний вибух, у результаті якого загинули люди.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Згідно з інформацією, у приміщенні молочного цеху стався хлопок автоклава, який призначається для стерилізації продукції.

У результаті інциденту загинули дві людини: 36-річна пакувальниця-укладальниця і 62-річний слюсар-оператор. Ще двоє отримали травми. Їх госпіталізувала карета швидкої допомоги до лікарні.

Популярні новини зараз
Тарифи на газ у лютому: чому платіжок стане більше Все життя працювали даремно? Чому ПФУ нараховує копійки попри великий стаж Водії, готуйтеся до обов'язкових перевірок: в Україні посилять правила техогляду Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть
Показати ще

На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у мережі з'явилося відео з місця вибуху на московському машинобудівному заводі "Молния". У результаті події загинули три людини.