Скандально відомого російського блогера Іллю Варламова неочікувано "зустріли" в аеропорту Ставрополя – група невідомих осіб напали на нього, плеснувши в обличчя зеленкою та йодом.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

Сам блогер стверджує, що нібито прилетів у місто в якості туриста. Поблизу будівлі аеропорту порядку десяти людей вже чекали його на виході.

"Вони кинули торт, облили зеленкою, облили йодом, а далі я вже не зрозумів, почалася колотнеча - мені потрапили в очі, я нічого не бачив", - додав Варламов.

За його словами, неподалік стояли правоохоронці, які вирішили не втручатися і нападників не затримували. Пізніше поліцейські заявили, що вже оголосили план "Перехоплення", але зловмисники втекли на машинах. При цьому всі свої дії вони зняли на відео.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог
Показати ще

"Буду писати заяву, тому що вони зіпсували техніку", - зазначив блогер.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російський блогер Ілля Варламов розкритикував курортне місто Алушту, охрестивши його пеклом.