У Пекіні поліція розігнала напівголих "спартанців" (фото)

поділитись

0

788

Перехожі кинулися фотографувати цих чоловіків. Людей зібралося так багато, що їхня кількість стала тривожним сигналом для місцевої влади

[gallery]

Поліція Пекіна розігнала іноземних учасників рекламної акції, які ходили по місту в костюмах спартанців. Захід був влаштований фірмою з доставки їжі і розцінений правоохоронцями як "порушення громадського порядку".

Про це повідомляє The Guardian.

"Перехожі кинулися фотографувати цих чоловіків. Людей зібралося так багато, що їхня кількість стала тривожним сигналом для місцевої влади", - йдеться в газеті China Daily.

Моделі в костюмах спартанців отримали кілька попереджень від поліції, проте ніяк на них не відреагували. Після цього правоохоронцями було прийнято рішення перейти в наступ і розігнати глядачів і самих порушників спокою.

Читайте також: Гітлер, кіт і оголені зади: незвичні шахові фігури (фото)

На декількох кадрах, опублікованих у ЗМІ видно, як поліцейські повалили двох учасників рекламної акції на землю і скрутили їм за спиною руки. Деякі з них були взяті під варту, проте кількість затриманих не уточнюється.

"Красиві спартанські воїни намагалися захопити китайську столицю, але через п'ять секунд здобули поразки в сутичці з нашою доблесною поліцією", - пожартував один зі свідків того, що відбувалося.

Підконтрольні державі ЗМІ висвітлили подію більш холоднокровно і повідомили, що "всі бажаючі провести в Китаї парад повинні заздалегідь отримати дозвіл від влади".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

2 років, 9 місяців і 22 днів в'язниці отримала Зехра Доган за картину руйнування турецькими силовиками курдського міста
0
0
22:51 27.03.2017
Ціллю терористів став ринок з людьми
0
0
22:27 27.03.2017
Близько трьох мільйонів турків, які мешкають у європейських країнах, візьмуть участь у референдумі, покликаному розширити повноваження президента Туреччини
0
0
21:44 27.03.2017
Транспортний засіб складається з трьох частин — транспортера, щита вагою три тонни і причепа з водою
0
0
20:39 27.03.2017