У Пекіні поліція розігнала напівголих "спартанців" (фото)

поділитись

0

788

Перехожі кинулися фотографувати цих чоловіків. Людей зібралося так багато, що їхня кількість стала тривожним сигналом для місцевої влади

[gallery]

Поліція Пекіна розігнала іноземних учасників рекламної акції, які ходили по місту в костюмах спартанців. Захід був влаштований фірмою з доставки їжі і розцінений правоохоронцями як "порушення громадського порядку".

Про це повідомляє The Guardian.

"Перехожі кинулися фотографувати цих чоловіків. Людей зібралося так багато, що їхня кількість стала тривожним сигналом для місцевої влади", - йдеться в газеті China Daily.

Моделі в костюмах спартанців отримали кілька попереджень від поліції, проте ніяк на них не відреагували. Після цього правоохоронцями було прийнято рішення перейти в наступ і розігнати глядачів і самих порушників спокою.

Читайте також: Гітлер, кіт і оголені зади: незвичні шахові фігури (фото)

На декількох кадрах, опублікованих у ЗМІ видно, як поліцейські повалили двох учасників рекламної акції на землю і скрутили їм за спиною руки. Деякі з них були взяті під варту, проте кількість затриманих не уточнюється.

"Красиві спартанські воїни намагалися захопити китайську столицю, але через п'ять секунд здобули поразки в сутичці з нашою доблесною поліцією", - пожартував один зі свідків того, що відбувалося.

Підконтрольні державі ЗМІ висвітлили подію більш холоднокровно і повідомили, що "всі бажаючі провести в Китаї парад повинні заздалегідь отримати дозвіл від влади".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Росіяни оригінально вирішили боротися з небезпечними ситуаціями на дорогах
0
0
17:11 18.11.2017
Очевидцям вдалося зафільмувати момент вибуху
0
0
14:51 18.11.2017
Північна Корея – всього лише гвинтик у великий системі, але аж ніяк не найбільша загроза для цивілізації
0
0
13:57 18.11.2017
Багато питань щодо анексованої території так і лишилися без відповіді
0
0
13:45 18.11.2017