Поліція Парижа відкрила вогонь по автомобілю. Він врізався в огорожу неподалік від фінішу світової велогонки "Тур де Франс".

Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

"Інцидент стався на Єлисейських полях о 8 ранку за місцевим часом. В цей момент організатори щойно почали встановлювати обгородження для гонки", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: У лідера Тур де Франс кинули склянку з сечею

Поліція відкрила вогонь по автомобілю, намагаючись зупинити його, проте машині все одно в'їхала у конструкцію.

Популярні новини зараз
Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
Показати ще

Кореспондент видання в Парижі відзначив, що подію не пов'язують з тероризмом.

Нагадаємо, цього року "Тур де Франс" проводять в 102-й раз. Завершиться велобагатоденка 26 липня традиційним фінішем на Єлисейських Полях у Парижі.