Шведи знайшли затонулий російський підводний човен з тілами екіпажу (відео)

поділитись

0

596

Це сучасна модель міні-субмарини, її розмір 20 метрів у довжину та 3 метри завширшки. А на корпусі видно російські букви

Швеція заявляє, що знайшла біля своїх берегів затонулий російський підводний човен з шістьма тілами екіпажа.

Відео затонулої субмарини показали у всіх новинах місцевих телеканалів. На ньому підводний човен жовтого кольору, російського виробництва. Його знайшли за півтора морських милі від узбережжя Швеції на дні Балтійського моря.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як інформують фахівці, які досліджували човен, у нього немає видимих пошкоджень, він повністю задраєний. За словами водолазів приватної фірми Оcean X Team, які виявили затонуле судно, усередині субмарини можуть бути тіла членів екіпажа. На її борту могло перебувати 3-6 людей. Скільки часу вона лежала на дні моря, поки не відомо.

Це сучасна модель міні-субмарини, її розмір 20 метрів у довжину та 3 метри завширшки. А на корпусі видно російські букви.

Читайте також: Охоплений пожежею російський підводний човен вирішили затопити

Нагадаємо, у жовтні 2014-го року військово-морські сили Швеції заявили, що перехопили радіопередачу неопізнаного підводного човна у своїх територіальних водах. Тоді шведська берегова оборона повідомляли, що це був сигнал лиха з російської субмарини, адресований на базу до Калінінграда.

Протягом декількох днів тривала операцію з пошуку цього об'єкта Але Міноборони Росії до останнього заперечувало крах свого човна біля берегів Швеції.

Російські експерти переконують, що знайдена міні-субмарина - це російська підлодка "Сом", що затонула під час Першої світової війни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Студент Московської державної консерваторії зізнався: лекції у його навчальному закладі перетворилися на тиради про "п'яту колону"
0
0
16:25 25.03.2017
Правозахисників затримали у офісі організації "Вясна". Міліція випустила лише одну активістку, інших продовжують утримувати
2
0
16:07 25.03.2017
Документом буде врегульована міграційна проблема, нерівність у суспільстві, регіональні конфлікти та безпека громадян
0
0
15:50 25.03.2017
ОМОН розігнав акцію присвячену Дню Волі. В автозаках відвезли десятки активістів
0
0
15:09 25.03.2017