У вересні російські фахівці вирушать до Франції, аби демонтувати обладнання з вертольотоносців типу "Містраль".

В Росії уже готують групу спеціалістів, які знімуть апаратуру зв'язку і управління, виготовленням якої займався концерн " Системы управления", говориться в повідомленні ТАСС.

"Зараз готується група фахівців для виконання демонтажу обладнання зв'язку з вертольотоносців. Їх виїзд до Франції спланований на вересень цього року" – цитує інформаційне агентство власне джерело.

Читайте також: Росія отримає майже 1,2 млрд євро від Франції за "Містралі"

Як повідомлялося раніше, створена для "Містралів" апаратура буде використана на інших кораблях ВМФ Росії.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів загоняють по судах: одного рішення буде не достатньо Банкомати почали видавати лише частину суми: клієнти ПриватБанку масово втрачають гроші Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати Настане кінець усьому живому: вчений назвав дату знищення людства
Показати ще

Нагадаємо, наприкінці липня Володимир Кожин, помічник президента Росії з питань військово-технічного співробітництва, оголосив, що усі переговори щодо "Містралів" завершилися. На що президент Франції Франсуа Олланд відповів: перемови велися, але домовленості немає.