У Росії тисячі людей відреагували на указ про знищення санкційних продуктів і звернулись до уряду із проханням скасувати його. Активісти підписали петицію із пропозицією віддати європейські товари пенсіонерам та ветеранам, пише ТСН.

Ця петиція опублікована на сайті Change.org, наразі кількість підписників становить 161 тисяча 128 осіб.

Зокрема у документі наголошується, що санкції призвели до значного подорожчання сільгосппродукції, унаслідок чого багато громадян змушені обмежувати себе в їжі, аж до голодування.

До того ж автори ініціативи запропонували віддати продукти, які потрапили під антисанкційні заходи РФ, нужденним категоріям населення, наприклад, ветеранам, пенсіонерам, інвалідам, багатодітним, постраждалим від природних катаклізмів тощо.

Читайте також: Мережа вибухнула фотожабами на знищення заборонених продуктів у Росії

Популярні новини зараз

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

"Знищення продукції потребуватиме додаткових витрат із бюджету, тоді як розподілом продукції можуть займатися благодійні організації без жодного навантаження на бюджет Росії. Якщо товар можна просто з'їсти, навіщо його знищувати?", - йдеться в тексті.

Зазначимо, петиції, які отримали понад 100 тисяч голосів в інтернеті, повинні вивчатися федеральними групами експертів, які можуть рекомендувати їх для розгляду Держдумою.

Нагадаємо, раніше у Держдумі вигадали "план порятунку" санкційних продуктів від зачистки і запропонували відправляти санкційні товари на Донбас. Проте у вівторок, 4 серпня, у російській Самарі почали спалювати продукти - через ембарго знищили більше 100 тонн свинини.