Росія хоче трибуналу для США за В'єтнамську війну

поділитись

0

190

Заступник голови комітету з міжнародних справ Ради Федерації Росії вважає, що міжнародному співтовариству варто звернути увагу на дії США у В'єтнамській війні

Заступник голови комітету з міжнародних справ Ради Федерації Росії Андрій Клімов вважає, що міжнародному співтовариству, окрім трагедії в Хіросімі і Нагасакі, варто звернути увагу й на дії США у В'єтнамській війні.

Про це він сказав в інтерв'ю радіостанції Говорить Москва.

"У 75-му році закінчилася майже десятилітня війна, протизаконна, до речі, Сполучених Штатів з В'єтнамом. Там не просто були великі жертви. Тут ніякої війни ніхто нікому не оголошував. 10 років вони терзали В'єтнам, використовували там тортури, табори, спалювали людей живцем напалмом. Незабаром після цього найбільшими мислителями Заходу був створений такий моральний громадський трибунал, де про це йшлося. На жаль, цей моральний трибунал не став трибуналом юридичним", - розповів Клімов.

Він зазначив, що використовуючи напрацювання, зроблені раніше, цілком перспективно було б організувати трибунал і щодо цих подій.

"Там, ще раз повторю, що жертв було набагато більше. І це було зроблено не у зв'язку з Другою світовою війною. Тут очевидна була агресія", - зазначив заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ.

Читайте також: Росія повторно блокуватиме створення трибуналу щодо MH17 – Чуркін

Нагадаємо, Росія вважає за необхідне провести міжнародний трибунал щодо атомного бомбардування Хіросіми і Нагасакі в 1945 році.

При цьому Росія на засіданні Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй застосувала вето на резолюцію щодо створення міжнародного трибуналу у розслідуванні за фактом збиття літака Малайзійських авіаліній Boeing-777 рейсу MH17 над територією України 17 липня 2014 року і загибелі 298 осіб.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Канцлер не хоче говорити про це, тому що нікуди не йде
0
0
04:10 30.03.2017
Українські силовики обговорили з представниками ФБР шляхи співпраці. У свою чергу американці зголосилися допомогти в реформуванні роботи вітчизняних криміналістів
0
0
03:38 30.03.2017
Пострпред США при ООН звинуватила Росію у військових злочинах проти сирійського народу
0
0
02:41 30.03.2017