Керівники сирійської опозиції приїдуть в Москву – Reuters

поділитись

0

150

Росіяни хочуть наступного тижня обговорити з сирійськими опозиціонерами проведення ще одного раунду переговорів у Москві та переконати їх взяти в них участь

Представники сирійської опозиції, яку підтримують західні країни, наступного тижня відвідають Москву. Вони довгий час не довіряли Росії через те, що та підтримувала президента Сирії Башара аль-Асада.

Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на власні джерела.

Це відбудеться на тлі відновлення дипломатичних зусиль із вирішення конфлікту.

Інформоване джерело агентства в Росії повідомило, що делегація Національної коаліції сирійських опозиційних і революційних сил під керівництвом нещодавно переобраного голови Халедом Хояєм відвідає Москву. Зустріч відбудеться 12 і 13 серпня.

Під час візиту лідери сирійської опозиції планують зустрітися з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, його заступником Михайлом Богдановим, а також директором Інституту сходознавства Російської академії наук Віталієм Наумкіним.

Росіяни, за інформацією агентства, хочуть наступного тижня обговорити з сирійськими опозиціонерами проведення ще одного раунду переговорів у Москві. Вони хочуть переконати опозицію взяти у них участь.

Нагадаємо, раніше опозиція бойкотувала сирійські мирні переговори в Москві в січні і квітні через недовіру до Росії і представників Дамаска. Це призвело до того, що переговори не принесли ніякого відчутного результату.

Читайте також: РФ та США домовилися щодо використання хімзброї в Сирії

Проте зростання загрози з боку "Ісламської держави" для Сирії змусила делегацію змінити своє рішення.

Раніше державний секретар США Джон Керрі, голова зовнішньополітичного відомства Росії Сергій Лавров і міністр закордонних справ Саудівської Аравії Адель аль-Джубейра не змогли домовитися стосовно Сирії під час зустрічі в катарській столиці Досі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У Москві вибухнув завод "Молния".
0
0
15:45 30.03.2017
Абрикосов отримав Нобелівську премію за "основоположні роботи з теорії надпровідників і надплинних рідин"
0
0
15:40 30.03.2017
До переліку "перлів" правої руки президента РФ нещодавно додався ще один
0
0
15:21 30.03.2017
Навчання відбудуться поблизу міста Нюрнберг (Баварія) на полігоні Хоенфельс
0
0
15:03 30.03.2017