Шість талібів засудили до смерті через криваву атаку на школу

поділитись
Сьомого із нападників засудили до довічного ув'язнення

Шестеро терористів отримали вирок - смертну кару - за захоплення в грудні минулого року школи в пакистанському місті Першавар.

Про це пише AFP, посилаючись на заяву армії Пакистану.

"Засуджені отримали справедливий судовий розгляд з дотриманням всіх юридичних формальностей і пропонування або надання їм правової допомоги та адвокатів. Сьогодні смертні вироки були підтверджені начальником штабу армії", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Лідер "Аль Каїди" підтримав нового керівника "Талібану"

Сьомого із нападників засудили до довічного ув'язнення.

Нагадаємо, 16 грудня минулого року о десятій ранку у середній школі Першавара пролунали постріли. Сім терористів з поясами смертників під одягом перелізли через задню стіну школи у військовій зоні Кантонмент.

Зайшовши всередину, терористи почали вбивати всіх підряд, переходячи від класу до класу.

Ця атака стала найстрашнішою в історії Пакистану. До раннього вечора вбили 141 людину - 132 дитини і дев'ять працівників.

Один із учнів школи розповів, що після того як його поранили, він вирішив прикинутися мертвим і засунув собі в рот краватку, щоб не кричати від болю.

"Чоловік з великими черевиками стежив за учнями і добивав поранених. Я лежав так тихо, як тільки міг, закрив очі і чекав, коли він і мене доб'є. Я тремтів від страху. Я бачив смерть так близько і ніколи не забуду ці великі черевики - мені здавалося, що в них до мене йде сама смерть ", - розповів він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Він подивився спочатку, чи не дивиться хто в його сторону
0
0
06:05 19.03.2018
Можуть постраждати й інші території
0
0
23:31 18.03.2018
Працівники дільничної комісії без проблем підтвердили особу екстравагантного гостя
0
0
22:47 18.03.2018
Кількість постраждалих, за даними поліції, може збільшитися
0
0
22:25 18.03.2018