Російський суд офіційно визнав існування "фабрики тролів"

поділитись
Суд задовольнив позов колишньої співробітниці компанії "Інтернет-розслідування" Людмили Савчук

Петроградський райсуд Санкт-Петербурга визнав існування так званої фабрики інтернет-тролів, яка спеціалізується на публікації кремлівської пропаганди в коментарях.

Як пише КоммерсантЪ, суд задовольнив позов колишньої співробітниці компанії "Інтернет-розслідування" Людмили Савчук про компенсацію моральної шкоди на суму 1 рубль за порушення колишнім роботодавцем її прав.

Згідно з позовом, Савчук влаштувалася на роботу 2 січня 2015 року за оголошенням в інтернеті. В оголошенні пропонувалося займатися написанням коментарів і постів в інтернеті на задану тему. Єдиним документом, який їй запропонували підписати при влаштуванні на роботу, була підписка про нерозголошення в ЗМІ інформації про діяльність компанії.

В обов'язки співробітниці входило, зокрема, написання не менше п'яти пропагандистських коментарів на день, відповідно до техзавдання. Крім того, вона повинна була вести власний блог на задані теми, звітуючи про його рейтинг.

Зарплата за цю роботу становила 40-50 тис. руб. на місяць, проте заявниця отримала її лише за січень, а в березні була звільнена без оформлення трудових відносин.

В ході процесу відповідачі добровільно оформили договір з Савчук і виплатили зарплату, тому позовні вимоги у цій справі стосувалися тільки компенсації морального збитку, пише видання.

Читайте також: Під Москвою затримали дилерів санкційних продуктів

Відзначимо, що компанія "Інтернет-розслідування" згадується ЗМІ як один з головних постачальників платних політичних коментаторів у блогах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Працівники дільничної комісії без проблем підтвердили особу екстравагантного гостя
0
0
22:47 18.03.2018
Кількість постраждалих, за даними поліції, може збільшитися
0
0
22:25 18.03.2018
Росія 9 рік цілиться в топ-5 економік світу, але безуспішно
0
0
22:14 18.03.2018
Суд відхилив заяву особи про те, що вона жива
0
0
21:30 18.03.2018
Навіть дрібниці є порушенням
0
0
21:27 18.03.2018