Лукашенко погрожує перекрити потік російської горілки в Білорусь

поділитись

0

292

"Ми не повинні допустити, щоб білоруський народ гробили неякісними підробками і низькопробним контрафактом", - Олександр Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав розібратися з потоком алкогольної продукції, що надходить з Росії в країну.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Контрафактна продукція з Росії та інших країн задавила країну. Хто заважає уряду захистити власний ринок? "- Зазначив він.

Глава Білорусі зазначив, що фахівці пропонують ввести жорстку відповідальність за поставки в країну контрафактної продукції. За порушення хочуть навіть конфісковувати транспортні засоби, на яких вона поставляється.

Лукашенко підкреслив, що збільшується імпорт спиртного, а також зростає його нелегальний оборот. Однак, за його словами, скорочуються обсяги вітчизняного виробництва.

Читайте також: "Ми не хочемо, щоб в Білорусь потрапила зброя з України" - Лукашенко

Він заявив, влада не повинна допустити, щоб "білоруський народ гробили неякісними підробками і низькопробним контрафактом".

Нагадаємо, президент Олександр Лукашенко, критикуючи відмову російської влади надати допомогу Білорусі, заявив, що у Росії немає ні мізків, ні грошей. Він зазначив, що російська сторона не хоче платити за завод три мільярди доларів, у стільки його оцінили білоруси, а має намір "забрати його за безцінь".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Росіяни оригінально вирішили боротися з небезпечними ситуаціями на дорогах
0
0
17:11 18.11.2017
Очевидцям вдалося зафільмувати момент вибуху
0
0
14:51 18.11.2017
Північна Корея – всього лише гвинтик у великий системі, але аж ніяк не найбільша загроза для цивілізації
0
0
13:57 18.11.2017
Багато питань щодо анексованої території так і лишилися без відповіді
0
0
13:45 18.11.2017