США не видають візу спікеру Ради Федерації РФ Матвієнко

поділитись

0

306

Матвієнко можуть не видати візу, так як вона знаходиться під американськими санкціями

На 31 серпня призначено виступ спікера Ради Федерації РФ Валентини Матвієнко на засіданні Міжпарламентського союзу в США, але візи у неї до цих пір немає. Можливість отримати візу невисока, вважають і в Москві, і на Заході.

Як повідомляє РБК, Матвієнко можуть не видати візу, так як вона знаходиться під американськими санкціями.

Прес-секретар посольства США в Москві Вілл Стівенс не став відповідати на питання про видачу візи Матвієнко. "Ми не коментуємо візові питання", - заявив він.

В американському дипломатичному корпусі відзначили, що питання видачі візи Матвієнко буде залежати від мети її візиту до Нью-Йорк. Якщо вона має намір взяти участь у зустрічах по лінії ООН, то право на в'їзд в США їй нададуть. А якщо вона збирається в США по іншій лінії, то у візі їй відмовлять.

Читайте також: У Держдумі РФ назвали сезон в Криму "успішним"

Повідомлялося, що рішення по візах не прийнято, а чи видадуть їх взагалі, залежить від того, чи визнає США засідання заходом ООН. Якщо у заходу буде статус оонівського, то США повинні видавати візи.

Але, згідно з повідомленням, організатором форуму виступає Міжпарламентський союз, і запрошення надійшло від імені цієї організації, а не від ООН.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Попкорн
19.11.2017
Американське судно сильно не постраждало
0
0
06:15 19.11.2017
Еліті і силовикам остаточно набрид такий правитель
0
0
04:22 19.11.2017
Розробники не мають наміру горювати
0
0
23:59 18.11.2017