Россільгоспнагляд приховав шкоду від російської "молочки"

поділитись

0

204

У чотирьох зразках молока фахівці знайшли антибіотик хлорамфенікол

Россільгоспнагляд переписав свій прес-реліз про виявлення в 100 відсотках досліджуваної російської продукції шкідливих речовин.

Про це пише "Фонтанка".

Спочатку в релізі відомства, копія якого збереглася в кеші Google, говорилося, що "в 100 відсотках досліджуваних зразках продукції вітчизняного виробництва виявлені порушення".

"Крім того, кількість досліджених зразків скоротилося з 15 до 14: зник єдиний іноземний продукт - угорська яловичина. У першому варіанті прес-релізу угорська яловичина за змістом протиставлялася насиченим шкідливими речовинами продуктам вітчизняного виробника, у новій редакції протиставляти їм стало нічого", - вказує "Фонтанка".

Читайте також: У ДНР розповіли про якість російських товарів

На даний момент на сайті Россільгоспнагляду говориться, що підвідомчий йому інститут досліджував 14 зразків вітчизняної продукції: молоко, молочну продукцію, свинину та птицю.

У чотирьох зразках молока фахівці знайшли антибіотик хлорамфенікол. Препарат використовується в медицині при дизентерії, пневмонії, гонореї та інших інфекційних захворюваннях.

В одному зразку молочної продукції також був знайдений антибіотик тетрациклін, який не можна вживати вагітним, дітям до восьми років, людям з виразкою шлунка та при нирковій недостатності.

У свинині знайшлися метаболіти фуразолидона, який застосовують для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і шкіри.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Росіяни оригінально вирішили боротися з небезпечними ситуаціями на дорогах
0
0
17:11 18.11.2017
Очевидцям вдалося зафільмувати момент вибуху
0
0
14:51 18.11.2017
Північна Корея – всього лише гвинтик у великий системі, але аж ніяк не найбільша загроза для цивілізації
0
0
13:57 18.11.2017
Багато питань щодо анексованої території так і лишилися без відповіді
0
0
13:45 18.11.2017