Одного з керівників ІДІЛ убили під час авіаудару

поділитись

0

376

У США вважають, що його загибель ускладнить підготовку терористів до нових нападів

Один з лідерів "Ісламської держави" Фаділь Ахмад Абдалла аль-Хіялі, відомий як Хаджи Мутаз, був убитий в результаті військового удару. США нанесли його на півночі Іраку.

Про це зазначається в заяві Білого Дому.

Хаджи Мутаза вбили у вівторок в іракському місті Мосул. Він саме їхав на своєму автомобілі. У США вважають, що його загибель ускладнить підготовку терористів до нових нападів.

Представник Ради національної безпеки США Нед Прайс наголосив, що Хіялі відповідав за постачання зброї, вибухівки, а також техніки на територію Сирії та Іраку.

В останні два роки лідер терористів відігравав важливу роль під час плануванні операцій. Однією з них був наступ бойовиків "Ісламської держави" в червні минулого року в Мосулі.

Мутаз був головним помічником лідера ІДІЛ Абу Бакра Багдаді, який отримав серйозне поранення в під час іншого авіаудару коаліції в березні цього року.

Читайте також: Америка попросила Австралію застосувати авіацію проти ісламістів

Смерть Хіялі, за словами Прайса, істотно позначиться на діях "Ісламської держави". Він займався фінансовими справами терористичної організації, ЗМІ, проведенням операцій і логістикою.

У ході авіаудару по Мосулу, згідно з наявними даними, загинув ще один керівник терористичної організації. Він відомий як Абу Абдалла. Лідер бойовиків керував контактами угруповання зі ЗМІ.

Нагадаємо, в понеділок коаліція на чолі з США завдала 20 ударів з повітря по позиціях бойовиків "Ісламської держави" у Сирії та Іраку.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Користувачі не подивилися на те, що було потрібно
0
0
03:30 21.07.2017
NASA побачила з космосу гігантські пожежі на Балканах
0
0
22:37 20.07.2017
Злочинець дав дитині алкоголь і завів до лісу
0
0
22:08 20.07.2017
Російський ведучий поділився планами щодо України
0
0
21:52 20.07.2017