Німецька поліція розігнала мітинг проти прийому біженців

поділитись

0

412

Поліцейські просили учасників розійтись, але ті почали кидати в них каміння та пляшки

У німецькому місті Хайденау, що біля Дрездену поліцейські були вимушені застосовувати сльозогінний газ проти учасників антиміграційної акції. Протестувальники не згодні з позицією уряду щодо прийому у країні біженців.

Сьогодні вночі представники праворадикальної Націонал-демократичної партії Німеччини організували мітинг. Вони перекрили в'їзди до колишнього торговельного центру у місті, будівлю якого зараз використовують як притулок для біженців.

Поліцейські просили учасників розійтись, але ті почали кидати в них каміння та пляшки. Правоохоронці застосували проти бунтарів сльозогінний газ.

Після розгону протестувальників та звільнення проїздів до будівлі приїхав автобус із переселенцями. Всього у центрі планують розмістити до 600 людей. Поліція вже повідомила про створення постійних постів охорони біля будівлі.

Читайте також: Норвегія не дозволила Россільгоспнагляду перевірити рибні господарства

Протести у Німеччині почались через масовий наплив емігрантів у південних країнах Європи, зокрема у Македонії. Там біженці з країн Африки та Близького Сходу намагаються незаконно перетнути кордон. Їхньою метою є поселення у європейських країнах, в тому числі і у Німеччині.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Українські силовики обговорили з представниками ФБР шляхи співпраці. У свою чергу американці зголосилися допомогти в реформуванні роботи вітчизняних криміналістів
0
0
03:38 30.03.2017
Пострпред США при ООН звинуватила Росію у військових злочинах проти сирійського народу
0
0
02:41 30.03.2017
Разведкомитет вже відправив запити
0
0
02:14 30.03.2017