Латвійському та польському депутатам заборонили приїжджати на похорон Нємцова

поділитись

0

214

3 березня на похорон до Бориса Нємцова на територію Росії не пропустили екс-міністра закордонних справ, депутата Європараменту Сандру Калніете та спікера сенату Польщі Богдана Борусевича.

Сандра Калніете повідомила про цей інцидент на своїй сторінці у Фейсбуці:

"3 березня я прибула до Москви, щоб провести в останню путь Бориса Нємцова, як предстваник влади Латвії. Працівники аеропорту Шеремєтьєво затримали мій дипломатичний паспорт і я вимушена була чекати 3 години. Повідомили, що мені заборонений в'їзд до Російської Федерації "відповідно статті 27.1 закону про процедуру виїзду та в'їзду в Російську Федерацію з метою забезпечення оборони та безпеки держави та громадського порядку. Тепер я сподіваюся знайти собі місце в готелі "Повітряний експрес" в транзитній зоні аеропорту. Дипломатичний паспорт мені не повернули досі", - написала Калніете.

Латвійська влада глибоко обурена рішенням Росії.

"Така дія РФ дуже нас дивує, бо це суперечить елементарним гуманістичним принципам. Подібні дії російської сторони руйнують взаємну довіру і спричинюють негативний вплив на наші двосторонні відносини", - повідомили у відомстві МЗС Латвії.

Польському спікеру сенату Богдану Борусевичу на передодні від'їзду до Москви повідомили, що йому відмовлено в отриманні російської візи. Він мав представляти свою країну на поховальній церемонії Нємцова.

"Борусевич — ікона демократії Польщі та боротьби за свободу. Спікер сенату ідеальна кандидатура, щоб бути представником нашої країни для проведення в останню путь опозиціонера російської влади", - прокоментував Броніслав Коморовський, Президент Польщі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Пасажирки авто не були пристебнуті ременями безпеки
0
0
21:01 24.07.2017
Спадкоємця престолу готуються віддати до школи
0
0
19:19 24.07.2017
Чоловік кинувся на юрбу з бензопилою
0
0
18:38 24.07.2017
Місцеві жителі чули протяжний шум
0
0
18:33 24.07.2017