В ЄС пояснили надання Кобзону візи

поділитись
В МЗС Німеччини повідомили, що правила ЄС передбачають таку можливість з міркувань гуманітарної необхідності

Депутат Держдуми і прихильник бандформувань Донбасу Йосип Кобзон міг на законних підставах отримати дозвіл на в'їзд в одну з країн Євросоюзу, повідомляє DW.

Зокрема, в МЗС Німеччини повідомили, що правила ЄС передбачають таку можливість з міркувань гуманітарної необхідності, але при цьому звільнення від одного з обмежень не дає права на звільнення від інших заходів.

Читайте також: Я б призупинив дипломатичні відносини з США - Кобзон

Наприклад, ця норма міститься в керівництві по реалізації та визначенню обмежувальних заходів - санкцій Ради ЄС. Країна-член ЄС, яка бажає зробити виняток із заборони на в'їзд, повинна письмово повідомити про це членів Ради ЄС.

Якщо жоден з них не висловить заперечень протягом двох днів після отримання відповідного повідомлення, таке виключення може бути надано, сказано в документі. Якщо ж хоча б один з членів Ради висловив незгоду, то підсумкове рішення буде прийматися шляхом голосування.

Нагадаємо, Кобзон повідомив, що зможе продовжити лікування в Європі завдяки допомозі президента Росії Володимира Путіна: нібито завдяки втручанню російського президента йому дали візу. В інтерв'ю російським ЗМІ Кобзон повідомив, що має намір пройти курс лікування в Італії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кобзон за публічну підтримку терористів оголошений в Україні персоною нон грата і йому заборонений в'їзд на територію країни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
Жінка намагалась переконати правоохоронці у тому, що вона вагітна
0
0
21:31 26.05.2018
Це дослідження вчених дасть змогу зрозуміти людству, як попередити імовірність повторонння трагедії
0
0
20:55 26.05.2018
Велика частина жителів виступила "за"
0
0
20:06 26.05.2018
Страшна ДТП пасажирського автобуса в Уганді забрала життя близько півсотні людей
1
0
17:26 26.05.2018
Востаннє Ким Чен Ин приймав лідера Південної Кореї кілька місяв тому
0
0
16:05 26.05.2018