Центральна виборча комісія Польщі оголосила часткові результати референдуму, який відбувся учора, 6 вересня.

Згідно з оголошеними даними, явка виборців становить 7,48%, пише Європейська правда.

Комісія підрахувала дані 32 окружних комісій із 51. Остаточні результати мають оприлюднити у другій половині дня.

Ідею запровадження одномандатних виборчих округів на виборах до Сейму підтримали 79,88% з тих, хто прийшов голосувати.

За фінансування політичних партій з державного бюджету висловилися лише 16,44% поляків.

Популярні новини зараз
Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності Пенсії перерахують позапланово: хто може отримати більше грошей Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто
Показати ще

Натомість вирішення податкових спорів на користь платника податків підтримали 94,22% тих, хто взяв участь у голосуванні.

Читайте також: Поляки проводять всенародний референдум

Згідно з польським законодавством, результати референдуму матимуть юридичне значення тільки у випадку, якщо в ньому візьме участь більше половини виборців.

Нагадаємо, 4 вересня Сенат Польщі відкинув подання президента Анджея Дуди про проведення 25 жовтня, в один день з парламентськими виборами, ще одного загальнонаціонального референдуму, основним питанням якого було б зниження пенсійного віку.