За даними німецького таблоїду Bild am Sonntag, Центральне розвідувальне управління США і Служба зовнішньої розвідки РФ провели переговори, на яких обговорили можливості співпраці в боротьбі проти угрупування "Ісламська держава".

Переговори пройшли минулого тижня в Москві за участю високопоставлених представників спецслужб, передає Deutsche Welle.

Повідомляється, що сторони обговорювали можливості взаємодії в сирійському конфлікті.

Читайте також: Керрі хоче припинити війну в Сирії дипломатичним шляхом

Зокрема, американці, як пише Bild am Sonntag, висловили готовність надавати росіянам розвіддані, які можуть бути використані в боротьбі проти "Ісламської держави".

Популярні новини зараз
Рф готує серію масових ударів по Україні Штраф на польському кордоні: українку покарали за документ ТЦК забирають відстрочки: кому загрожує мобілізація Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати
Показати ще