Південнокорейській владі не вдалося встановити місцезнаходження 688 перебіжчиків із КНДР, що перебувають у Республіці Корея.

Про це повідомляє агентство "Ренхап", передає Еспресо.TV.

Владі не вдалося знайти 2,6% від загальної чисельності перебіжчиків із КНДР, яких у Південній Кореї налічується близько 26 тисяч чоловік, наголошується в доповіді міністерства у справах об'єднання, опублікованому в Сеулі.

664 з них могли покинути країну, 22 людини відбувають термін у в'язницях, а ще 14 — померли або втекли назад у КНДР, йдеться у доповіді

Соціологи закликали владу більше уваги приділяти питанням соціалізації та адаптації колишніх громадян КНДР.

Популярні новини зараз
Пенсія застигне на мінімумі: хто залишиться без надбавок Пенсіонерам припинять виплати: як не залишитись без копійки Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати Польща змінила правила в'їзду для українців
Показати ще

Читайте також: Клімкін закликає Корею ввести санкції проти Росії

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ України Клімкін закликав Республіку Корея до спрощення візового режиму для українців і до активнішого інвестування в Україну.