26-річний чоловік, який відкрив стрілянину в коледжі американського міста Роузбург в штаті Орегон Крістофер Шон Харпер-Мерсер, вчинив самогубство після перестрілки з поліцією. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Шериф округу Дуглас Джон Ганлін поінформував, що судово-медична експертиза встановила причину смерті Мерсера. Нею стало самогубство, а не вистріли поліції, як вважалося раніше.

Варто відзначити, що ті, хто знали терориста, характеризують його як одинака, який говорив про розчарування традиційною релігією. Також чоловік відстежував факти масових розстрілів і в одній із заміток в соціальних мережах закликав читачів переглянути кадри вбивства двох телерепортерів в серпні в штаті Вірджинія.

Читайте також: Автобус в британському Ковентрі в'їхав у супермаркет: двоє загиблих (фото)

Нагадаємо, 1 жовтня, в Муніципальному коледжі Ампква в місті Розбург, сталася перестрілка, в ході якої, як спочатку повідомлялося, 10 людей загинули і ще 20 отримали поранення. Деякі ЗМІ повідомили про 15 загиблих.

Популярні новини зараз
Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон ТЦК вимагає сувору звітність: чекають дані на людей та машини ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще