Чемпіонат світу бородатих та вусатих регулярно проводиться в Австрії всередині осені. Сотні чоловіків, які носять вуса і бороду, намагаються отримати звання кращого в 18-ти категоріях.

Про це повідомляє Daily Mail.

Категорії на чемпіонаті, що проходить в Леоганзі, цілком різні: чоловіки змагаються, чия борода природніша, або борідка до 10 см з вусами, які виділяються спеціальним чином.

Всього на Чемпіонаті представлено вісімнадцять категорій, які ділять рослинність по довжині і формі, тому учасники можуть не турбуватися, що чиїсь вуса або борода не ввійдуть у стандарти змагання.

Для учасників, які не визначилися з фасоном бороди, представлена ​​окрема категорія - вільний стиль.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Читайте також: Французького футболіста вигнали з команди через довгу бороду

Нагадаємо, що "Міжнародне товариство хірургії з відновлення волосся" в 2014 році повідомило - кількість процедур із відновлення бороди склало 3,7%. Все тому, що світова мода зобов'язує чоловіків носити густу і красиву бороду. А деякі від природи не наділені такою можливістю.