Світові авіаційні організації стурбовані участю Російської Федерації у військовому конфлікті в Сирії.

В зв'язку з цим низка авіакомпаній вже змінила свої маршрути, пише Європейська правда з посиланням на німецьку газету Die Welt.

Зокрема, Європейське агентство з авіабезпеки EASA оприлюднило попередження для авіаперевізників, які використовують повітряний простір над Каспійським морем, Іраном та Іраком. Саме там проходять деякі популярні авіамаршрути з Європи до Близького Сходу та Південної Азії.

Про ризики заявило і Міжнародне агентство з цивільної авіації - ІСАО.

Читайте також: Опозиція Сирії оголосила бойкот переговорам через агресію Росії

Популярні новини зараз
Українцям обіцяють виплатити по $1050: які умови та на що можна витратити Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Першою вжила заходи безпеки у зв'язку з операцією Росії в Сирії французька авіакомпанія Air France. 10 жовтня вона випустила спеціальні рекомендації щодо польотів над Іраном і Каспійським морем. Деталей щодо вжитих заходів не повідомляють, проте літаки Air France тепер не літають над Єменом, сходом України, Сирією, Іраком та Лівією.

Тим часом, компанія Lufthansa заявила, що на даний момент немає необхідності переходити на альтернативні маршрути польотів. Утім, компанія визнає, що ситуація "мінлива". Тому Lufthansa постійно контактує з німецькими та європейськими відомствами з безпеки авіаперельотів. Як і інші авіакомпанії, Lufthansa припинила польоти над територією Сирії.