Дозвіл на проведення в Ризі фотовиставки "Люди Майдану", яке раніше видали організаторам, заморожено. Таке рішення ухвалив Юріс Радзевич - виконавчий директор Риги. Про це сообщают Delfi.lv.

Виставку заборонили через те, що організатори не дотримувалися закону, і на них до того ж завели адміністративну справу.

Юріс Радзевич підкреслив, що самоврядування не повинно забезпечувати охорону під час публічних заходів. Згідно з місцевими законами, цим повинні займатися організатори, тим самим гарантуючи безпеку відвідувачів і громадський порядок.

Читайте також: У Ризі затримали вандала, який зруйнував експозицію "Люди Майдану"

Виконавчий директор Риги також зазначив, що якби на виставці був присутній хоч одна людина, яка би виконувала функції охоронця, то він би зміг викликати поліцію. За його словами, він повідомив про це Сергію Алексєєву, який є одним з організаторів, але той заявив, що забезпечувати охорону виставки не збирається і надалі.

Популярні новини зараз
Вікові обмеження: ПриватБанк обурив пенсіонерів дивними правилами Ухилянтів за кордоном залишать у спокої: прийнято важливе рішення щодо мобілізації Школи і садочки відмовляються приймати дітей: що вимагають від батьків Готують потужний обстріл: експерт спрогнозував дату наступної масованої атаки
Показати ще

Коментуючи ситуацію, що склалася, мер Риги Ніл Ушаков зазначив, що забороняти проведення будь-яких публічних заходів органи самоврядування не можуть. Але все ж є винятки, за яких поліція безпеки заявляє про загрозу порядку.

На думку мера міста, заяви організаторів виставки - це якраз той випадок, коли поліція безпеки повинна втрутитися.

Нагадаємо, що російськомовні вандали минулого тижня пошкодили частину фотовиставки "Люди Майдану", коли вона перебувала ще в стадії монтажу. Після цього, було скоєно ще кілька нападів на виставку, внаслідок чого вона була повністю знищена.