50-річний мешканець інійського міста Мумбаї, якого доправили у місцевий морг, отямився прямо перед початком розтину.

Про це пише Корреспондент.

"Чоловіка на ім'я Пракаш знайшли без свідомості на автобусній зупинці. Лікар, який його оглядав, констатував смерть та направив його до моргу", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Більше сотні людей отруїлись алкоголем в Індії

Працівник шпиталю, де зрештою опинився чоловік, пояснив, що він явно був алкоголіком. На його обличчі виявили личинки, які поїдають людські тканини. Тобто, скоріше за все, він лежав на одному місці шість або сім днів.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Лікар, що оглядав чоловіка, перевірив пульс, серцебиття та дихання. Керівництво лікарні проводить розслідування, чому Пракаша відправили до моргу без повного обстеження.

Пацієнт наразі лікується у реанімації: в нього діагностовали інфекцію вуха і виснаження.