Сьогодні, 21 жовтня, верховний лідер Ірану Аятола Алі Хаменеї затвердив ядерну угоду між Тегераном та "шестіркою" країн.

Хаменеї розпорядився розпочати її виконання, передає УНН з посиланням на Reuters.

Аятола написав листа до президента Ірану Хасана Роухані,у якому підкреслив, що США та Європейський Союз мають оголосити про зняття санкцій.

Він додав, що угода має декілька структурно слабких місць.

Читайте також: США відмовилися від мирного договору з Північною Кореєю

Популярні новини зараз
ГУР взяли штурмом санаторій у Конча-Заспі: стрілянина, зламані ворота і поранені військові "Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла
Показати ще

Нагадаємо, 14 липня США, Німеччина, Великобританія, Франція, Китай та Росія домовилися з Іраном про обмеження його ядерної програми в обмін на скорочення санкцій.

Договір передбачає, що робота на іранських ядерних об'єктах продовжиться, але буде встановлений механізм міжнародного контролю.

13 жовтня іранський парламент ухвалив законопроект про підтримку уряду у питанні реалізації ядерної угоди зі світовими державами. У документі зазначено, що міжнародні інспектори матимуть лише обмежений доступ на військові об'єкти Ірану.