На одній з наймасштабніших авіаційно-космічних виставок "Dubai Air Show 2015" літаки авіабудівного концерну "Антонов" представлять свої сучасні програми.

Про це заявила прес-служба концерну.

Повідомляється, що виставка триватиме з 8 по 12 листопада 2015 року.

На заході вперше продемонструють новий транспортний літак Ан-178. Новинка матиме змогу ефективно експлуатуватися в умовах Близького Сходу та Африки.

Також на виставці презентують проект легкого багатоцільового транспортного літака нового покоління Ан-132. Він реалізується у співробітництві із Саудівською Аравією.

Популярні новини зараз

Погода на 13 листопада: синоптик розповіла про серйозне похолодання

Скандал у "Молодому театрі": Римма Зюбіна зробила гучну заяву про звільнення

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

Зокрема наші співвітчизники представлять авіаційний комплекс морського патрулювання Ан-148-300МП. Літак призначений для виконання задач морського патрулювання та розвідки, протидії порушникам, розвідки електромагнітних випромінювань, засобів зв'язку, моніторингу забруднення оточуючого середовища, пошуку та рятування на морі, доставки військового спорядження.

Читайте також: Україна і Казахстан співпрацюватимуть в сфері авіації

Крім того, для швидкого реагування на надзвичайні ситуації продемонструють модель призначеного для цього Ан-148-100ЕМ. В його салоні встановлено від двох до шести медичних модулів, які забезпечують надання під час польоту повноцінної медичної допомоги постраждалим.