Сьогодні у Швеції сталася пожежа та повністю згоріла будівля для перебування емігрантів. Як запевняє місцева влада, притулок навмисно підпалили.

Ця подія відбулася у місті Ескільстуна, яке розташовано у 90 кілометрів від столиці країни - Стокгольму. Раніше у цьому місці знаходився табір для відпочинку, а зараз будівлю надали для 60 вимушених переселенців.

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли урядовці фіксують радикальну поведінку з боку противників біженців. Нещодавно притулок підпалили у південному місті Одерюнга.

Читайте також: У Німеччині зникли 700 біженців

Цього року Європа прийняла рекордну кількість переселенців. До континенту прибули вже 700 тисяч біженців, яким радіють не усі країни та політики.

Популярні новини зараз
За переказ дружині можуть оштрафувати: українців суворо попередили Весна не поспішає радувати теплом: на Україну знову насуваються заморозки Додаткові 1000 грн за газ: кого розорять травневі платіжки Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще