Працівники аеропорту Тель-Авіва, що в Ізраїлі, виявили в багажі літака, що прибув з Росії, тіло жінки без супровідних документів.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Через свого представника в Росії волонтери знайшли родичів покійної і з'ясували, що вони відправили тіло жінки, яка померла 11 днів тому, до Ізраїлю для поховання.

"Виявилося, що родина не знайома з юридичною процедурою транспортування тіл, тому спакувала покійницю і відправила як звичайний вантаж", - пояснили правоохоронці.

МЗС Ізраїля "заднім числом" оформив необхідні документи. Тіло жінки буде поховано на кладовищі міста Ашдода на півдні країни.

Популярні новини зараз
Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше
Показати ще

Читайте також: Чоловік застрелив знайомого та викинув труп у річку (фото)

Нагадаємо, раніше в одному з російських селищ викопали могили для ще живих ветеранів Другої світової війни.