Вашингтон виділить додатково 100 мільйонів доларів на підтримку сирійської опозиції. Таким чином, загальна сума фінансової допомоги сягатиме 500 млн доларів.

Про це йдеться на сайті Держдепартаменту США.

Про додаткову підтримку оголосив в той же день заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен. Він зробив заяву на конференції з безпеки, що проходить в бахрейнській столиці Манамі.

Гроші, які виділить США, призначені на фінансування місцевих органів самоврядування та інших установ. Зокрема це школи, які знаходяться на територіях, підконтрольних опозиції.

Читайте також: США направлять у Сирію спецпризначенців для допомоги повстанцям

Популярні новини зараз
Ощадбанк б’є на сполох: заберіть свої гроші до 30 вересня Одними ударами по росії не обійдемося: в ОП назвали умову для завершення війни Нові правила карткових переказів: українцям готують жорсткі перевірки Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Крім того, планується підтримка діяльності громадських активістів і незалежних ЗМІ.

15 мільйонів із загальної суми будуть виділені фонду, який відповідає за електрозабезпечення майже двох мільйонів сирійців, а також займається капітальним ремонтом лікарень.