За даними ЮНЕСКО, від 2006 року під час виконання професійних обов'язків у світі загинуло понад 700 журналістів, а лише за 2013-2014 роки загинуло 178 представників мас-медіа.

"В середньому кожні 5 днів під час виконання своєї роботи гине журналіст", - повідомив голова німецького комітету з питань ЮНЕСКО Вольфганг Шуц.

За даними ЮНЕСКО, за останні 2 роки найбільш небезпечним регіоном для журналістів стали арабські країни, де загинули 54 репортери. Після них йдуть: Південна Америка та Карибський регіон (51 загиблий), а також Азія і Тихоокеанський регіон (30 загиблих).

Читайте також: За вбивствами журналістів Україна випередила Афганістан

Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова закликала держави, які входять до цієї організації, подбати про кримінальне переслідування тих, хто вчинив злочини проти журналістів.

Популярні новини зараз
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

"Коли на журналістів нападають і вони гинуть під час виконання своєї роботи, треба використати усі дозволені законом методи з метою покарання злочинців", - зазначила І.Бокова.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун нещодавно повідомив, що лиш 7% вбивств журналістів розслідуються успішно, а менш ніж 1 з 10 злочинів щодо представників мас-медіа вдається розслідувати повністю.