Пам'ятник Йосипу Сталіну, який депутат грузинської райради самовільно встановив в селищі Шорапани, демонтували сьогодні.

Про це повідомляє Новини-Грузія.

Згідно з повідомленням, пам'ятник Сталіну в ніч на неділю з'явився в сквері, поряд з меморіальною дошкою в пам'ять про загиблих в 1941-45 роках. У ніч на понеділок на знак протесту місцеві жителі облили його білою фарбою.

"Пам'ятник Сталіну вже демонтували. Але під час демонтажу депутат чинив опір. Він не давав можливості техніці та відповідним службам почати роботу на території. Разом з ним знаходився ще один чоловік, який кидався камінням. На щастя, ніхто не постраждав. В результаті нам довелося викликати поліцію, яка вивела цих двох осіб з території скверу", — сказала співробітниця прес-служби.

Читайте також: Встань і карай: в "ДНР" викликали дух Сталіна (фото)

Популярні новини зараз
Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Як зазначає видання, самовільно увічнити Сталіна в Грузії намагалися і раніше – кілька разів бюст вождя Радянського Союзу встановлювали в селі Акура (Телавський район, регіон Кахеті), а пам'ятник — в місті Телаві. Незабаром всі вони були демонтовані.