Санкції проти російських чиновників впливають на їх фінансову діяльність у міжнародних банках.

Як повідомляє Ведомости, Tallin Business Bank закриває розрахунковий рахунок МІА "Росія сьогодні" в Естонії.

Члени правління банку заявили, що причиною цьому стали європейські санкції, введені проти генерального директора та одного з головних російських пропагандистів Дмитра Кисельова.

Прес-служба "Росії сьогодні" відразу ж відреагувала на повідомлення про закриття рахунку і вирішила оскаржити таке рішення.

Члени естонського банку підкреслили, що фінансова установа такого типу може в одностороньому порядку розірвати договір про співпрацю.

Популярні новини зараз
"Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань Виплатять 500, 800 або 1300 грн: хто з пенсіонерів отримає додаткові гроші Пенсіонерів змусять обирати: отримувати зарплату чи пенсію Укренерго піднімає тарифи: на скільки зросте вартість світла у 2026 році
Показати ще

В Естонії вважають антиросійські санкції достатньою умовою для такого рішення.

Також банк пообіцяв перевести гроші на рахунок компанії, а потім вже закрити його. Банк висловив побоювання, що на цьому рахунку можуть бути гроші, які належать Кисельову.

Читайте також: Головний пропагандист Кремля теж хоче в ЄС

Нагадаємо, що вчора президент РФ Володимир Путін дозволив заарештовувати іноземне майно.