У французькому місті Гу-Лез-Узьє шукають злочинців, які вкрали з молочної фабрики близько ста кругів елітного сиру "Конте" на суму близько 40 тисяч євро. Про це пишуть Українські новини.

Як повідомляється, інцидент стався в ніч на понеділок, 2 листопада. Злодії подолали паркан з колючим дротом і зламали за допомогою лома запасний вихід в будівлю.

Наразі місцева поліція розшукує транспорт, в якому злочинці могли б перевозити вкрадений сир. Поліцейські вважають, що зловмисники планують перепродати молочну продукцію на чорному ринку.

У Палаті сільського господарства регіону відзначили, що, володіючи такою кількістю сиру, грабіжники повинні мати надійний канал збуту.

Місцеві мешканці, які проживають поруч з фабрикою, стверджують, що в ніч події вони не чули жодних підозрілих звуків.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Показати ще

Вартість кілограма сиру "Конте" оцінюється в 88 євро. Даний сорт продукту виробляється тільки у французькому регіоні Франш-Конте з непастеризованого коров'ячого молока.

Читайте також: Американський суддя підкупив агента ФБР двома ящиками пива

Нагадаємо, Франція має намір відмовитися від поліетиленових пакетів. Про це повідомила міністр екології, сталого розвитку та енергетики Франції Сеголен Руаяль. Поліетиленові пакети спочатку заборонять на касах в магазинах - з 1 січня 2016 року, а пізніше - на фасованих овочах і фруктах в супермаркетах.