Німецький автовиробник Volkswagen, який рятує свою репутацію від екологічного скандалу, вирішив сплачувати податки власників своїх автівок при обміні несправних машин.

Про це повідомляють у Reuters.

Представники компанії вже звернулися до Міністерства фінансів ЄС із відповідним проханням. VW має намір самостійно покривати усі можливі додаткові виплати.

"VW візьме на себе відповідальність за те, щоб покрити можливу різницю в податкових виплатах. Ми будемо вдячні, якщо ви не турбуватимете наших клієнтів, а писатимете напряму нам", - офіційна заява голови автоконцерну Маттіаса Мюллера.

Такого листа отримали вже 28 міністрів з країн, які є членами ЄС.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 вересня: фінанси тельців, чутливість раків та здоров'я дів Залишать без копійки: низка пенсіонерів може втратити виплати Батьківський гаманець не витримає: університети дружно підняли ціни за гуртожитки Школярів збентежив новий підручник: що не так з викладанням
Показати ще

Отже, німецька компанія вирішила таким чином рятувати свою репутацію. Вже відомо, що у Європі близько 800 тисяч автівок потребують переобладнання або повної заміни.

У деяких країнах ЄС, наприклад у Німеччині, діють певні податки на автомобілі, які можуть змусити власників бракованих авто заплатити додаткові гроші.

Читайте також: Відміна санкцій не покращить економічні відносини з Росією - Штайнмаєр

Нагадаємо, скандал у Volkswagen почався цієї осені. Дизельні двигуни машин показували сприятливі результати еко-тестів лише при перевірках, а насправді забруднювали довкілля значно сильніше.