Курдські збройні формування увійшли до міста Синджар на півночі Іраку, яке контролювали бойовики угруповання "Ісламська держава".

Це сталось на наступний день після початку наступу, яким курдські сили хотіли повернути контроль над містом, повідомляє ВВС.

Коаліція проти "ІДІЛ", яку очолюють США, підтримувала курдський наступ авіаударами.

Синджар перейшов під контроль джихадистів у серпні 2014 року, після чого звідти втекли кілька десятків тисяч курдів-єзидів.

Читайте також: Курди атакують ІДІЛ на півночі Іраку

Популярні новини зараз
Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці Ризикуєте власною пенсією: ПФУ встановив дедлайн для українців Пенсії, субсидії, соцдопомога: ПФУ дав отримувачам виплат 10 днів Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити
Показати ще

Місто було одним з ключових стратегічних пунктів для бойовиків "Ісламської держави", як Мосул на півночі Іраку та Ракка на півночі Сирії.

Курдські загони вже неодноразово робили спроби штурму міста і гори Синджар, проте повністю витіснити звідти бойовиків їм поки не вдалося.