Винищувачі повітряної поліції Північноатлантичного альянсу перехопили російський військовий літак в небі над Балтійським морем поблизу латвійського кордону.

Про це стало відомо з повідомлення Національних збройних сил Латвії, передає Facenews.

"Винищувачі повітряної поліції 13 листопада в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем недалеко від латвійського кордону перехопили літак Іл-20, що належить російським збройним силам", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Шість американських винищувачів F-15 додатково прибули у Туреччину

Зазначимо, за останні шість місяців винищувачі НАТО здійснили близько 250 перехоплень російських військових літаків. Цікаво, що літаки РФ не порушують повітряний і морський простір держав-членів Організації північноатлантичного договору, однак створюють загрозу для цивільної авіації.

Популярні новини зараз
На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

У НАТО розцінюють таку поведінку Росії як демонстрацію сили для вивчення реакції потенційного суперника.