Після Парижу Європа потрохи здає Україну

поділитись
Якщо план санкцій більш не діє, Україні варто про це дізнатися якомога раніше, аби підготуватися до оборони

Напади в Парижі та нова роль Росії у боротьбі з угрупуванням "Ісламська держава" змістили зі світового порядку денного "план миру" щодо України.

Як пише "Дзеркало тижня", якщо Україна після подій у французькій столиці і згадується в іноземних ЗМІ, то "тільки в контексті питання, чи здадуть її Росії".

Видання побоюється, що такий розвиток подій є цілком ймовірним. Тішить тільки те, що актуальність мирного плану залишається незрозумілою не тільки для Києва, але й для Москви, зауважує автор.

"Поки вона, здається, тільки нащупує можливості, що відкриваються у проломах західних настроїв. Активізація дій на Донбасі – з цього ряду", - пише тижневик.

На думку газети, Росія начебто сумнівається, чи починати нову ескалацію в Україні. Після загострення подій на Донбасі протягом минулих тижнів для Москви "нічого небезпечного поки що не трапилось".

Але наразі актуальнішим для Росії залишається більш раціональний підхід.

Читайте також: Події в Парижі – це провал західних спецслужб - військовий експерт

"Новоросія, можливо, ще стукає у серцях росіян та їхніх генералів. Але розум може твердити інше – спочатку зняття санкцій, потім "відскік" нафтових котирувань, і потім вже, як опція, подовження "гібридної" війни з Україною. Але що як емоції візьмуть верх та ціна нової війни в Україні здасться Росії достатньо низькою?" - запитує тижневик.

Відповідь "Дзеркало тижня" пропонує одну: "Якщо план загороджувальних санкцій більш не діє, Україні варто про це дізнатися якомога раніше, аби встигнути підготуватися до оборони".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Джунiчi Фукуда, співробітник японського міністерства фінансів, покинув свій пост в результаті секс-скандалу
0
0
01:35 20.04.2018
Журнал Maxim обрав найкрасивішу модель року
0
0
23:43 19.04.2018
Інтенсивні тренування + правильно підібрана дієта - головний секрет ідеального тіла
0
0
22:33 19.04.2018
Будинку майже 100 років, проте він виглядає, ніби щойно збудований
0
0
22:02 19.04.2018
Правда відкрилася дещо запізніло
0
0
20:46 19.04.2018