Польський пенсіонер повідомив пілоту літака, на якому перебував, про бомбу на борту. Через це повітряне судно екстрено посадили та перевірили правоохоронці.

Про це повідомляє Радіо Польша.

"Літак летів із Варшави до Хургади. Літнього чоловіка за невдалий жарт зобов'язали сплатити перевізнику тридцять тисяч євро штрафу", - ідеться у сюжеті.

Читайте також: Літак екстрено приземлився у Флориді через загрозу вибуху

Згідно інформації, повітряне судно сіло у болгарському Бургасі, але вибуховий пристрій не знайшли. 67-річний чоловік добу провів під арештом в Болгарії. Свій вчинок він пояснив жартом.

Популярні новини зараз
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії Нові правила підрахунку стажу: що треба знати, щоб мати пенсію
Показати ще

Штраф - це мінімальні витрати, які поніс авіаперевізник литовська компанія Small Planet.

Його можуть змусити виплатити також компенсацію болгарським правоохоронцям, які обшукували літак і оточували аеропорт.