В Санкт-Петербурзі невідомі злочинці напали на поліцейський УАЗ, в якому їхали співробітники транспортного ОМОНу.

Внаслідок стрілянини автомобіль загорівся. За попередньою інформацією, внаслідок інциденту, один співробітник поліції загинув, ще один – отримав поранення, передають Комментарии.

Як повідомили очевидці нападу, дорогу поліцейському УАЗу перекрила "Газель", після чого з неї та ще з одного автомобіля вибігли озброєні особи і відкрили вогонь по правоохоронцях. Від стрілянини загорівся також і мікроавтобус.

Читайте також: Страйк дальнобійників: у Петербурзі вже палять шини

Після цього злочинці забрали з УАЗа якісь сумки і зникли в невідомому напрямку на машині марки Hyundai Accent.

Популярні новини зараз
Оштрафують без попередження: українцям дали лише сім днів - кого вже чекають у ТЦК Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Місцеві ЗМІ повідомили, що в поліцейські супроводжували інкасаторів, які везли зарплату робітникам на будову житлового комплексу. У сумках могло знаходитися близько 10 мільйонів рублів.

Управління карного розшуку Петербурга пообіцяло нагороду в розмірі 1 мільйона рублів за інформацію про нападників.