Лукашенко бойкотує День перемоги в Москві

поділитись

0

270

Олександр Лукашенко відмовився від участі у Параді перемоги 9 травня в Москві.

Лідер Білорусії відзначив, що в цей день такий же парад відбудеться в Мінську, і він як головнокомандувач, зобов'язаний бути присутнім на ньому. Президент розкритикував політиків, які бойкотують Парад перемоги в Москві без особливих на те причин.

Тим не менш, Лукашенко підкреслив, що є можливість того, що він приїде в Москву 7 або 8 травня, щоб вшанувати пам'ять радянських солдатів, загиблих у Другій Світовій Війні.

Читайте також: Ще один президент відмовився святкувати День перемоги в Москві

Таке ж рішення прийняв президент Чехії, який 8 травня в Москві вшанує пам'ять полеглих під час війни героїв. Парламент країни відмовився надати кошти лідеру країни на поїздку в Росію.

У той же час МЗС України застеріг світових лідерів від поїздки на святкування 70-річчя з Дня перемоги над нацистами у Москву.

Лідери провідних країн світу успішно бойкотують запрошення російської сторони відвідати Москву 9 травня. На сьогоднішній день вже офіційно відмовилися їхати в Москву 9 травня на Парад Перемоги президент США Барак Обама, німецький канцлер Ангела Меркель, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, голова Європейської ради Дональд Туск, а також президенти Польщі та Словенії. Не поїде на парад до Москви і Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ватажок "ДНР" зайняв місце поруч з Кобзоном
0
0
19:01 19.11.2017
Міністр оборони РФ, судячи зі всього, ненавидить голову МЗС
0
0
18:48 19.11.2017
Активісти не перестають дивувати
0
0
18:23 19.11.2017