Кореспондент Першого каналу підпалював траву в Хакасії для сюжету

поділитись

0

486

У Хакасії поліція затримала журналіста російського "Першого каналу" Михайла Акінченка. Під селищем Колодязний Ширинського району кореспондент кинув на землю недопалок, від чого загорілася трава. Про це повідомляє інформаційне агентство "Хакасія".

Місцева мешканка заявила про подію в поліцію. Корреспондент пояснив, що хотів підпалити траву, "щоб зняти фон". Матеріали перевірки будуть направлені за місцем прописки журналіста - до Санкт-Петербурга.

"Звичайно, вдалий кадр багато значить для телевізійників. Однак, враховуючи, що вчора в республіці піднявся вітер, вогонь міг би розійтися миттєво. Невже заради красивого "фону" треба наражати на небезпеку ціле селище? Мешканцям району і так дісталося у вогняний Великдень, бояться кожної іскри . Зате потім, у новинах, черговий заїжджий журналіст на федеральному каналі буде гордо віщати, як навіть після масштабних пожеж жителі Хакасії продовжують займатися підпалами, а гасити вогонь, звичайно, нема кому: ні пожежників, ані місцевої влади поблизу немає. При цьому буде показувати ту саму палаючу смужку трави, яка "вже підбирається до селища". - пише інформагенство.

Читайте також: Російські пожежі перекинулися на Монголію

Нагадаємо, в останні кілька днів в Росії вирують сильні лісові та степові пожежі в Сибіру і Забайкаллі. У тому самому Ширинському районі, де затримано тележурналіста, в результаті пожеж вигоріло 300 житлових будинків. Всього в Хакасії постарадало від вогню близько 900 будівель.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
19.11.2017
Окуповані території можуть звільнити вже найближчим часом. Але існує нова, прихована загроза, про яку Кремль відмовчується
0
0
18:46 20.11.2017
Незважаючи на те, що діти разнояйцевие, вони просто неймовірно схожі
0
0
18:39 20.11.2017
Коли запрошував нову жертву на побачення, маніпулював грою на емоціях. Іноді, на жаль, це спрацьовувало
0
0
18:08 20.11.2017
Менсон отримав дев'ять пожиттєвих термінів
0
0
17:54 20.11.2017