Байкери чеченського відділення клубу "Нічні вовки" отримали 16 нових мотоциклів від фонду Рамзана Кадирова. Про це повідомив сам Кадиров на своїй сторінці в Instagram.

Мотоцикли подарував регіональний громадський фонд імені батька Рамзана, президента Чечні Ахмата-Хаджі Кадирова, який загинув 12 років тому під час вибуху на стадіоні в Чечні.

Як підкреслив Рамзан Кадиров, такий подарунок байкери отримали "на знак визнання їхніх заслуг перед Росією".

"Я також поїздив з "залізними братами", отримав купу емоцій. Шістнадцять людей з відділення Клубу сіли на нові мотоцикли. Я по-справжньому пишаюся своїм ДРУГОМ, лідером "Нічних вовкі " Олександром Залдостановим. Хірург мало говорить, але робить для Росії в сотні разів більше, ніж ті, хто любить поговорити, а самі нічого не роблять. Ну, а я був на двоколісному шедеврі, який мені подарував найлегендарніший мотоцикліст Росії та світу Олександр Хірург", - написав Кадиров.

Нагадаємо, члени мотоклубу "Нічні вовки" збиралися влаштувати мотопробіг через всю Європу до Берліна до 9 травня. Ці плани викликали опір громадськості в країнах ЄС. Польща заборонила "Нічним вовкам" в'їзд, а МЗС Німеччини відкликав видані їм шенгенські візи.

Читайте також: Кадирову уже дарують речі Путіна

За власним визнанням Рамзана Кадирова, свого першого російського він убив в 16 років. Точна кількість жертв нинішнього глави Чечні невідома. У 2004 році президент РФ Путін присвоїв Кадирову звання Героя Росії.