Державний департамент США заявив, що на 21 травня запланована зустріч американської та кубинської робочих груп. Під час неї обговорять відновлення дипломатичних відносин.

Про це повідомляє ВВС.

За словами офіційного представника держдепартаменту, в наступний четвер вони будуть обговорювати практичні кроки щодо відкриття посольств в Гавані і Вашингтоні.

Читайте також: Вперше за століття до Куби прибув президент Франції

Незважаючи на покращення відносин між країнами, торгове ембарго поки не зняте американською стороною.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть оформити надбавку понад 1000 грн: не всі про це знають В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно Чоловіки можуть втратити бронювання: кому варто готуватись до мобілізації Водіїв попередили про важливий документ: не подбаєте – готуйте валізу грошей
Показати ще

Минулого місяця президент США Барак Обама пообіцяв, що Кубу виключать зі списку країн-спонсорів тероризму.

На цьому наполягала Гавана, називаючи виключення країни зі списку однією з умов для обговорення відновлення відносин.

США зазначають, що американське посольство на Кубі дозволить "ефективно просувати інтереси і цінності країни, а також підвищити взаємодію з кубинським народом".

Нагадаємо, у квітні цього року президент Обама зустрівся з президентом Куби Раулем Кастро. Це перші офіційні переговори між лідерами цих країн з 1956 року.