Стали відомі імена вбитих російських спецназівців

поділитись

0

2122

Доказами того, що загиблі є кадровими військовими, служать свідчення їхніх товаришів по службі, а також вінки від Міноборони на могилах

Блогерам вдалося виявити ймовірні могили російських військових з Головного розвідувального управління збройних сил Росії.

Мова йде про кладовище в селищі Нові Ляди Тамбовської області. Руслан Левієв, один з блогерів, написав у Facebook, що на сході України загинули троє спецназівців з 16-ї окремої бригади спеціального призначення. Вони, імовірно, загинули 5 травня, але точне місце їх загибелі поки встановлюють.

"Спецназівці загинули 5 травня в Україні, вони потрапили під обстріл. 10 травня їх поховали ", - зазначає Левієв.

Читайте також: Російські спецназівці здали керівництво

Раніше українські військові оголосили про затримання двох "російських військових", які, ймовірно, є співробітниками ГРУ. Тепер російське військове командування "по всіх каналах" шукає шляхи виходу з ситуації, що склалася з полоненими спецназівцями.

Доказами того, що загиблі є кадровими військовими, служать свідчення їхніх товаришів по службі, а також вінки від Міноборони на могилах.

Загиблими спецназівцями, за інформацією сайту "Inform-Napalm", виявилися громадяни Росії Антон Савельєв з позивним "Сава" (похований на кладовищі селища Нові Ляди, Тамбовський район); Тимур Мамаюсупов з позивним "Мамай" (похований на кладовищі села Кук-Тяка, республіка Татарстан) і Іван Кардаполов з позивним "Кардан" (похований на кладовищі міста Галас, Курганській області).

Читайте також: Знищені під Волновахою диверсанти мали зброю ГРУ Росії

Місцем їх імовірної загибелі, за зведеннями боїв за 4-5 травня, може бути місто Золоте на Луганщині або село Широкино Донецької області.

Блогери також знайшли сторінки батьків і родичів загиблих спецназівців у соцмережах.

Мати Тимура Мамаюсупова оплакує свого сина.

"Дорогий, Тимурчик! Будемо завжди любити і пам'ятати тебе", - написала вона.

Також на сторінці матері викладені фотографії -медаль "За повернення Криму" і фото з білими ідентифікаційними пов'язками на ногах, які використовують російсько-терористичні війська в зоні конфлікту.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Ще п’ятнадцятеро осіб засуджені до довічного ув’язнення
0
0
07:17 23.07.2017
В результаті хімічної атаки загинули щонайменше дев'ятеро осіб
0
0
06:40 23.07.2017
Глава Білого дому влаштував істерику після публікацій у пресі
0
0
05:59 23.07.2017
Ймовірність отримати фальшиву банкноту дуже мала
0
0
05:16 23.07.2017
Щорічно в КНДР їздили близько 800-1000 американців
0
0
04:14 23.07.2017