Німецькі та французькі розробники створять танк "Леопард-3" через агресивні дії Росії. Концепція та основні технології нової машини будуть готові до 2018 року.

Про це повідомляє Die Welt.

Нова бойова машина має замінити модель "Леопард-2", термін служби якої завершиться у 2030 році.

Німецька влада звернула увагу на стан бронетанкових військ у 2014 році - після анексії Криму Росією і початку війни на Донбасі.

Читайте також: До Білорусі намагалися на причепі провезти танк

Тоді і ухвалили рішення збільшити кількість танків "Леопард-2" із 225 до 328.

Джерела видання як причину для розробки нового танка згадують і появу на озброєнні російської армії танка "Армата". При цьому німецька розвідка відзначає, що на доопрацювання російського танка піде не один рік.

Нагадаємо, російський танк "Армата" презентували в ході репетиції параду Перемоги на Червоній площі. Він несподіваного заглух посередині Красної площі. До нього під'їхала військова техніка, щоб евакуювати, але машина залишилася на місці.

Диктор швидко пояснив, що зупинка машини відбулася для того, щоб військові продемонстрували евакуацію танку.

Заступник гендиректора Уралвагонзаводу Олексій Жарич в Twitter написав, що машина повністю нова, тому технічних несправностей в ній немає. А, мовляв, причиною зупинки на репетиції військового параду стало "хвилювання водія, який вперше за кермом такої машини і на такій події".