Конгрес США заборонив підтримку Азова

поділитись

0

398

Конгрес США прийняв поправки конгресмена Джона Коньерса, згідно з якими США не може тренувати бійців українського батальйону Азов.

Про це повідомляє Корреспондент.

"Я вдячний Палаті представників за те, що вона одноголосно прийняла вчора мої поправки, тим самим підтвердивши, що наші збройні сили не будуть тренувати ненависний нам неонацистський батальйон Азов, а також підтримала мої спроби не дозволити небезпечним і легким у транспортуванні ПРЗК потрапити в нестабільні регіони ", - йдеться в повідомленні.

Ці ж поправки забороняють США поставляти переносні ракетно-зенітні комплекси до Іраку та до України.

Читайте також: У в'язниці та під слідством перебувають 70 бійців АТО

Видання Foreign Policy охарактеризувало Азов, як "відверто неонацистську, і фашистську організацію", а в статті The Telegraph йдеться про те, що "бійці Азова використовують неонацистський символ Wolfsangel, тобто гак Вольфа, на своєму прапорі, члени батальйону є расистами або антисемітами".

Нагадаємо, на початку травня глава моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан висловив стурбованість у зв'язку з інцидентом 1 травня. Тоді бійці батальйону "Азов" заважали роботі їх спостережного пункту біля Широкино.

Апакан заявив, що місія є беззбройною цивільною місією і щоб виконувати свої обов'язки, їм необхідний необмежений і безпечний доступ до всіх районів зони конфлікту.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Урядові війська призупинили наступ на Мосул, більша частина якого знаходиться під контролем терористів "Ісламської держави"
0
0
18:23 25.03.2017
У Білорусі відпустили частину затриманих журналістів та правозахисників.
0
0
17:44 25.03.2017
Жан-Клод Юнкер наголосив, що всі умови, які зазначені у договорі, створені на базі пропозицій різних країн та урядів
0
0
17:05 25.03.2017
Студент Московської державної консерваторії зізнався: лекції у його навчальному закладі перетворилися на тиради про "п'яту колону"
0
0
16:25 25.03.2017